Pielęgnacja skóry dziecka

19 sierpnia 2021

W pielęgnacji skóry niemowląt i małych dzieci bardzo ważne jest dokładne sprawdzenie składu produktów i upewnienie się, że wspierają one naturalne mechanizmy obronne skóry dziecka oraz pozwalają skórze oddychać. W przypadku niemowląt używaj produktów stworzonych specjalnie dla niemowląt, aby chronić ich delikatną skórę przed uszkodzeniem.

Czytaj więcej...

Skuteczny sposób na skurcze i bóle mięśni!

5 sierpnia 2021

Nie pozwól, aby bóle i napięcie mięśni zepsuły Ci nastrój i wypróbuj nasz krem ​​z magnezem! Krem magnezowy to produkt nie tylko dla fanów treningu i intensywnych ćwiczeń fizycznych. To funkcjonalny, naturalny krem ​​do ciała dla całej rodziny! Doskonale sprawdzi się w łagodzeniu zespołu niespokojnych nóg i pomoże w walce z bólami wzrostowymi kości u nastolatków.

Czytaj więcej...

Rozmaryn - skuteczny sposób na łupież!

27 lipca 2021

Łupież i łuszcząca się skóra głowy dla wielu z nas mogą być bardzo uciążliwe i powodować duży dyskomfort. Łupież często spowodowany jest stresem, chorobami, obniżoną odpornością oraz zmianami sezonowymi, ale też wieloma innymi czynnikami. Jak skutecznie zwalczyć łupież i łuszczącą się skórę głowy? W wielu przypadkach wystarczy regularnie myć głowę szamponem, który koi i tonizuje skórę głowy.

Czytaj więcej...
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie