Skuteczny sposób na skurcze i bóle mięśni!

Magnez jest jednym z najważniejszych pierwiastków wpływających na funkcjonowanie organizmu człowieka, ale wielu cierpi na jego niedobór.

Na niedobór tego pierwiastka wskazują częste skurcze mięśni nóg, napięcie mięśni, ciągłe bóle głowy, zmęczenie i niepokój. Magnez rozluźnia mięśnie, zmniejsza napięcie i obrzęki nóg. Ponadto pomaga złagodzić stres i zmęczenie, m.in. uspokajając układ nerwowy i zapewniając spokojniejszy sen. Magnez ma tak wiele dobroczynnych skutków dla funkcjonowania naszego organizmu, że ​​ta lista mogłaby nie mieć końca… Wiele osób stosuje magnez w postaci tabletek, ale czy wiesz, że magnez wchłania się najszybciej przez skórę?

Naturalny krem ​​magnezowy to skuteczny transdermalny (przezskórny) sposób wchłaniania magnezu. Znajdziesz go w asortymencie marki kosmetyków naturalnych LUUV. Krem magnezowy LUUV bardzo funkcjonalny produkt, który powstał, aby skutecznie łagodzić bóle mięśniowe po intensywnym wysiłku fizycznym. Produkt działa jak przyjemnie nawilżający krem ​​do ciała, a co najważniejsze dostarcza  wszystkich dobrych właściwości magnezu. Wygodne opakowanie spokojnie mieści się nawet w najmniejszej torbie sportowej! Idealny kompan na siłownię, dobrze sprawdzi się po treningu szybko i skutecznie rozluźniając mięśnie, a jednocześnie komfortowo nawilżając skórę.

Krem magnezowy to produkt nie tylko dla fanów treningu i intensywnych ćwiczeń fizycznych. To funkcjonalny, naturalny krem ​​do ciała dla całej rodziny! Doskonale sprawdzi się w łagodzeniu zespołu niespokojnych nóg i pomoże w walce z bólami wzrostowymi kości u nastolatków. Ten produkt to ratunek dla każdego, kto cierpi na opuchnięte i obolałe stopy lub odczuwa nieprzyjemny ból pleców z powodu wymuszonej postawy! 

Konsystencja kremu jest wyważona – nie jest zbyt ciężki ani zbyt lekki – przyjemnie wmasowuje się w skórę i szybko się wchłania. Krem można stosować codziennie, aby zapobiegać lub zmniejszać niedobór magnezu.

Krem magnezowy LUUV posiada uznany na całym świecie certyfikat ECOCERT / COSMOS.

Nie pozwól, aby bóle i napięcie mięśni zepsuły Ci nastrój i wypróbuj nasz krem ​​z magnezem! :) 

https://www.baltyckisekret.pl/naturalny-krem-do-ciala-z-magnezem-luuv-id-80
 
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie