ZWROTY

Zgodnie z prawem konsumenckim, Klientom sklepu internetowego www.baltyckisekret.pl przysługuje prawo zwrotu towaru bez podawania przyczyny i bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Aby z niego skorzystać, Klient musi dostarczyć sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży, pocztą elektroniczną na adres info@baltyckisekret.pl lub pismem wysłanym pocztą tradycyjną. Możliwe jest także skorzystanie z wzoru formularza odstąpienia od umowy (do pobrania poniżej), jednak nie jest to obowiązkowe.

W odpowiedzi Klient otrzyma niezwłocznie pocztą elektroniczną potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy.

Termin złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia wejścia w posiadanie przez Klienta zamówionego towaru lub w którym osoba trzecia (inna niż przewoźnik) i wskazana przez Klienta, weszła w jego posiadanie.

W przypadku odstąpienia od umowy, Klientowi zostaną zwrócone wszystkie otrzymane od niego płatności. BAŁTYCKI SEKRET nie zwraca dodatkowych kosztów, wynikających z wybrania przez Klienta innego sposobu dostarczenia towaru, niż najtańszy zwykły sposób oferowany przez Sklep. Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa Klient.

FORMULARZ ODSTĄPIENIA

REKLAMACJE

Dla prawidłowego złożenia reklamacji Klient powinien podać swoje dane takie jak:  imię i nazwisko lub nazwę firmy, adres zamieszkania lub adres siedziby firmy oraz adres poczty elektronicznej, przedmiot reklamacji numer zamówienia wraz ze wskazaniem okresu, którego dotyczy reklamacja oraz okoliczności uzasadniających złożenie reklamacji (opis na czym ona polega) ewentualnie jakich cech Towar zamawiany nie posiada, a według zapewnień Sprzedawcy lub według sposobu przedstawienia go Klientowi miał posiadać.

W celu ułatwienia złożenia reklamacji Klient może skorzystać z formularza załączonego poniżej i odesłać go na adres poczty elektronicznej sklepu: info@baltyckisekret.pl.

FORMULARZ REKLAMACJI

PŁATNOŚCI

Wszystkie prywatne dane osobowe przekazywane do naszego sklepu są traktowane jako dane poufne. Nie udostępniamy Państwa danych osobom trzecim.

Nasz sklep oferuje poniższe formy płatności:
  • płatności błyskawiczne Przelewy24, w tym płatność BLIK
  • płatności kartą*
  • wpłata na konto: 85 1240 6292 1111 0011 0310 5670
  • płatność za pobraniem
*operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

DOSTAWA


OCHRONA DANYCH I POLITYKA PRYWATNOŚCI

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych Klientów oraz informacje dotyczące plików Cookies określone zostały w „Polityce prywatności”, dostępnej pod adresem: https://www.baltyckisekret.pl/cms/polityka-prywatnosci

KONTAKT

W przypadku dalszych wątpliwości prosimy o kontakt:
mail: info@baltyckisekret.pl
tel: 516 912 466 (w godz. 9-17)

 
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie