NURME

NURME

Naturalne kosmetyki, które sprawiają, że czujesz się dobrze!

Słowo „nurm” to w języku estońskim łąka - magiczna kraina, która zawsze sprawia radość i jest pełna niespodzianek. Miejsce, w którym można naładować baterie, nabrać sił i zrelaksować się. Marka Nurme ceni życie w zgodzie z naturą, które polega na dbaniu o siebie, uśmiechu i cieszeniu się życiem. To wszystko Nurme chce zaoferować w postaci swoich produktów. Oferta obejmuje produkty dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Produkty NURME są wykonywane ręcznie, przy użyciu najlepszych surowców. Czarujący świat zapachów roślinnych to znak rozpoznawczy Nurme. Każda butelka i słoiczek zawiera, oprócz dzikich roślin i owoców, starannie dobrane olejki eteryczne, które przeniosą Cię w niezapomniany świat aromaterapii.

W 100% naturalne. Nie są testowane na zwierzętach. Wszystkie produkty posiadają międzynarodowy znak "cruelty free". Większość produktów Nurme jest odpowiednia dla wegan. Wśród produktów jest tylko kilka wyjątków: np. mydło z koziego mleka i mydło do twarzy zawierające kozie mleko w proszku, balsamy do ust i dezodoranty z woskiem pszczelim.

Nurme wierzy w prostotę i dobroć natury oraz pomaga być odpowiedzialnym wobec natury - marka dba o środowisko, dlatego opakowania produktów składają się z plastiku nadającego się do recyklingu. W ofercie znajdują się także produkty ZERO WASTE - ręcznie robione mydła, dezodoranty oraz szampony w kostce.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie