TURBLISS

TURBLISS

Turbliss narodził się z marzenia, aby nadać większą wartość wyjątkowemu zasobowi naturalnemu, wykorzystując wiedzę naszych przodków w połączeniu z nowoczesną nauką. Wspólnie z naukowcami i specjalistami od torfowisk wypracowano unikalne metody wyszukiwania, kopania, analizowania i przetwarzania balneologicznego torfu, aby uczynić z niego łatwy w użyciu funkcjonalny kosmetyk dla współczesnego człowieka.

Torf balneologiczny to naturalna wysoka technologia. Bioaktywne substancje wnikają w głąb skóry, przywracając jej elastyczność i prawidłowe funkcjonowanie. Torf działa skutecznie przeciwstarzeniowo i jest peelingiem enzymatycznym, który głęboko oczyszcza i wyrównuje problematyczną skórę, łagodzi łuszczycę i egzemę, stymuluje mikrokrążenie i metabolizm skóry. Maseczki do twarzy Turbliss są głęboko oczyszczające i jednocześnie głęboko nawilżające, jeśli są prawidłowo stosowane. 

Jednym z kluczowych składników utrzymujących nawilżenie i elastyczność skóry jest kwas hialuronowy. Kwas huminowy zawarty w torfie pomaga wydłużyć żywotność cząsteczek kwasu hialuronowego, co spowalnia powstawanie zmarszczek i utrzymuje jak najwyższy poziom nawilżenia skóry. Podsumowując, zamiast dodawać do maseczki kwas hialuronowy lub kolagen, możemy użyć kwasu humusowego z torfu, aby wspomóc komórki skóry w samodzielnym wytwarzaniu tych substancji.
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie